درباره فروشگاه ساز لیموناد

فروشگاه ساز لیموناد فعالیت خود را به طور متمرکز در زمینه تجارت الکترونیک تحت مدیریت شرکت فناوری اطلاعات افراداده به شماره ثبت 64506  با هدف آماده سازی بستری امن برای هموطنان محترم در تجارت الکترونیک آغاز نموده است.
امیدواریم با ارائه طیف وسیعی از خدمات نوین و با کیفیت همراه همیشگی شما هم میهنان گرامی باشیم.

این مجموعه در راستای طراحی و راه اندازی وب سایت های فروشگاهی و تجارت الکترونیک پا به عرصه وب نهاده است. پشتیبانی واقعی ، قیمت مناسب و صداقت، کارکنان این مجموعه را از دیگر رغبای این صنعت متمایز ساخته و شما را به داشتن یک وب سایت فروشگاهی کارا تشویق میکند .

انتخاب شده توسط طیف وسیعی از کسب و کارهای حرفه ای

دانش فنی و تجربه بیش از 10 سال در زمینه ارائه نرم افزارهای مبتنی بر وب همگام با دانش و تکنولوژی روز دنیا در کنار ارائه خدمات جامع و مطلوب در زمان مناسب و ارائه راهکارهای حرفه ای و کاربرپسند ، سبب گردیده است که طیف وسیعی از مشتریان در حوزه های مختلف تجارت ، ما را به عنوان گزینه مناسب برگزینند 

لیموناد به منظور سهولت دربهرمندی از خدمات خود با بیشترین امکانات و پایین ترین هزینه ، پیاده سازی گردیده است .

مديريت فروشگاه ها براي كاربران نیاز به دانش فنی بالا ندارد ولی در عین حال کاملترین امکانات برای حرفه ای ها را در بر دارد . استفاده از برنامه نویسی های چند لایه ، مفاهیم پیشرفته SEO و بکارگیری جدیدترین متد های طراحی وب موجب می شود وب سايت شما در تمام مدت شبانه روز با سرعت بسيار بالا در دسترس خریداران باشد .

یاد آور می شویم هرگونه نظر ، انتقاد و پیشنهاد خود را برای ما ارسال نمایید ، چرا که نظرات شما باعث افزایش کیفیت محصولات ما میگردد .

با آرزوی موفقیت های بزرگ برای شما

درخواست تست رایگان
نام و نام خانوادگی تلفن همراه زمان تماس کارشناسان
ارسال درخواست نیازی نیست
فروشگاه ساز لیموناد:: مشاوره خرید